Hizmet İlkemiz

Kurumsal 4

  • Zümrüt Mah. 2027 Sok. No:5 BAĞBAŞI DENİZLİ
  • +90 258 266 26 36
  • info@umutdunyam.com.tr

Hizmet İlkemiz

Temel etik tavrımız

Her insanın eşsiz olduğuna inanırız. Sakinlerimizin ve ailelerinin değer yargılarına, geleneklerine, alışkanlıklarına, dini ve siyasi tavırlarına saygı gösteririz. Sakinlerimize ve ailelerine hayatın uç olaylarında eşlik ederiz. Sakinlerimizin hatıralarını saygıyla muhafaza ederiz.

Bakım anlayışımız

Biz sakinlerimizin bağımsız ve bireysel bir yaşam sürmesini, toplum yaşamına katılımını teşvik ederiz ve özel alanlarına saygı gösteririz. Sakinlerimizi bir bütün olarak görürüz ve bakım sürecini bireysel olarak, yoğun bir biyografi çalışması temelinde şekillendiririz. Yaşam kalitesini ve rahatlığı artırmak için konuklarımızın becerilerine, ihtiyaçlarına ve sorunlarına odaklanırız. Ev gibi ve alışıldık bir ortam yaratmak için sakinlerimizin ailelerini ve dostlarını bakım sürecine birer ortak gibi dahil ederiz. Terapistlerle, doktorlarla, Hastanelerle, din adamlarıyla, yüksek okullarla ve diğer kurumlarla işbirliği yaparız.

Bakım kalitemiz

Bilimsel bir kurulun katılımıyla bakım biliminde elde edilen en yeni bilgilere göre çalışıyoruz. Organizasyon yapılarımızı ve bakım süreçlerimizi kurum çapında uygulanan bir kalite yönetim sistemi temelinde şekillendiriyor ve sürekli olarak performansımızı ve elde ettiğimiz sonuçları kontrol ediyoruz. Günlük çalışmamızı yansıtırız ve bu şekilde sürekli iyileştirme sürecimizi teşvik ediyoruz. Düzenli olarak meslek içi eğitim alan kalifiye personelimiz sayesinde mümkün olan en iyi bakımı ve özeni garanti ediyoruz.